Üdv újra!
Egy jó adventi koszorú megalapozhatja a karácsony
hangulatát is, és ékes dísze lehet lakásunknak. Számomra az a jó koszorú/dísz, ami
harmonikus elemekből tevődik össze, és passzol tulajdonosához is. Manapság
nagyon sokféle alkotással találkozhatunk, lehetnek köztük formabontók is,
hiszen színben, formában, tematikában is csak a fantáziánk szab határt. Most
azt a koszorút szeretném megmutatni, amit előző évben édesanyámnak készítettem.
Egy egyszerű hófehér hungarocell koszorú volt az alap, amihez egy hidegebb árnyalatú
aranyszínű festést készítettem, hiszen nagyon jól passzol a karácsonyhoz.
Feltettem még egy kis zöld anyagot is, hogy megtörjem a szín pici sápadtságát, aztán
erre jöhettek az igazán csillogó csillagocskák. A főbb díszek melegebb
árnyalatú matt és csillogó díszek, illetve az ünnepi hangulatot nagyon jól
visszaadó narancsszeletek és egy velük harmonizáló masni. Úgy éreztem, mindezek
mellé nem illene egy harsány szín, így nagyon visszafogott, tört fehér
gyertyákkal öltöztettem fel. Így fest hát a mű:
Remélem, hogy elnyerte a tetszésedet. Ha kedved van,
próbálj készíteni egy sajátot, ami a te ízlésedet tükrözi, hiszen
alkotni nagyon jó dolog.
Szép estét Mindenkinek!
R



