88 pár fehér cipőt a Fehér Ház előtt, az elhunyt egészségügyi dolgozók emlékére:
Sportcsarnokból kórház. Nem ritka jelenség 2020-ban.
A barcelonai strandokon újra élet van, hiszen sokan sportonak, sétálnak erre. Persze a maszk elmaradhatatlan.
A köszönés és a szeretet minden maszkon túlmutat. A képen szereplők egy idős asszony egy dél-olaszországi egészségügyi központból, és egy odaadó nővér, aki tudja, milyen fontos a kesztyű levétele és a kézrázás, még akkor is, ha a betegnek pillanatnyi ideje van, hogy érezze az emberi melegséget.
A koronavírus-járvány arra kényszerítette a manchesteri Salford Királyi Kórház személyzetét, hogy maszkot és arcvédőt viseljen. Az egészségügyi szakemberek aggódtak, hogy a kis betegek szorongani fognak a furcsa megjelenés miatt, ezért úgy döntöttek, hogy beillesztik a Disney karakterek képeit arcvédőikre.
María Branyas, a legidősebb ember Spanyolországban, 113 éves korában, legyőzte a koronavírust.
Amikor Spanyolországban apránként több ember tér vissza a munkahelyére, rájönnek, hogy az olyan mindennapi tevékenységek, mint például a liftezés, már nem ugyanaz. Ebben a Srí Lanka-i társaságban csak három ember tud feljutni úgy, hogy elfordulnak egymástól. A másik képben a nizzai utasok szintén távol maradnak egymástól.
Fertőtlenítést végző tűzoltó.
Németországban így tartatják be távolságot az egyik étteremben
San Isidro ünneplése Madridban.
Egy bangkoki bevásárlóközpontban egy hölgy kézfertőtlenítő gélt használ
robot kutya segítségével.
Paige, egy tízéves lány, aki a kaliforniai Riverside-ban él, úgy döntött, hogy megtalálja a módját, hogy megölelje nagyszüleit. Ápolónő édesanyja segítségével elkészített egy "ölelő függönyt", így átölelheti szeretteit, miközben megtartja a szükséges fizikai távolságot. A lány zuhanyfüggönyt, műanyag zacskókat, eldobható lemezeket és egy szilikon pisztolyt használt a mókás találmányához, amelyet nagyszülei bejárati ajtajára applikált.
Pedro Sánchez és az egészségügyi válság kezelése ellen indított tüntetés Madridban.
A legmagasabb állami intézményektől az egyszerű polgárokig rengetegen csatlakoztak a csend percéhez, amelyet az ország 27 ezer koronavírus áldozatainak és családtagjaiknak tiszteletére tartottak a hivatalos gyász első napján.
A képen látható hölgy a81 éves Olivie, akit szívproblémák miatt szállítottak kórházba Sao Paulo-ban. Március óta nem engedélyezik az intézményben a látogatást, így az időst asszonyt lánya, Eunice és unokája, Alexandre nem hagyja egyedül, hanem egy ablakon keresztül kommunikálnak vele.
A fotó a dél-francia tengerparton készült, közvetlenül a Montpelier közelében.. Minden csomagot ingyenesen online lehet foglalni, és egyedül vagy a családtagok társaságában lehet élvezni a maszk vagy más védelmi rendszer viselése nélkül. Még gyalogos folyosókat is kialakítottak, hogy a fürdőzők elérjék a vizet és visszatérjenek saját területükre.
Spanyol egészségügyi szakemberek örülnek mindennapi sikereknek:
ICU ágy a barcelonai Somorrostro strand előtt. Isidre Correa, a történet főszereplőjének képe már elérte a médiát a világ minden tájáról. 61 éves korában a cukorbetegsége és az enyhe elhízás, valamint a Covid-19 pozitív diagnózisa arra késztette őt, hogy az elmúlt két hónapot a barcelonai del Mar kórház Intenzív osztályának (ICU) szobájában töltötte. Orvosai úgy döntöttek, hogy néhány méterre, a tengerhez kiviszik őt. "Innovációt kell tennünk a humanizmusban, és ezek a részletek nagyon fontosak a betegek gyógyulásához és maguk az egészségügyi dolgozók számára is" - ragaszkodik álláspontjához Dr. Joan Ramon Masclans, a del Mar kórház ICU vezetője.
Szabad a csók? Nem igazán. Szerelmes párok hétköznapi jelenete:
A 34 éves Inés Torrens és a 43 éves Gonzalo Serra egybekelt. Ez volt az első barcelonai esküvő a lezárások óta.
És hogy mindenki ott lehessen, aki számít:
Ennek ellenére a mennyasszony édesanyja nem lehetett jelen, mert elhunyt.Ha nem kellett volna elhalasztani az esküvőt, ő is ott lehetett volna.
A Colviderola halotti nyilvános parkolója, amely tele van a Covid-19 áldozataival.A jelenség bizonyítja a világjárvány nagyságát.
Két ápolónő átöleli egymást a betegágy előtt, amelyben egy 24 éves nő még mindig kritikus állapotban van, aki három héttel korában került be.Hosszas a küzdelem.
A küzdelem nem ért véget, de egyre könnyebbé válik.
Forrás: La Vanguardia
Nagyon szép! Megható fotók! A betegágyas bácsi az angliai híreket is megjárta!
VálaszTörlésIgen, láttam, hogy a világmédiát bejárta. Neme is csoda, rendkívüli gesztus :)
Törlés