Egységben az erő- na jó, most egy picit azért inkább a "magányban",
ha elvonatkoztatunk azoktól, akikkel egy háztartásban élünk.
Mindenesetre a legjobbat kell kihozni minden helyzetből, így a mostaniból is.
Aztán egyszer csak mindennek vége lesz, még ennek is.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése