47 nap-2020.04.29., szerda
Már csak három nap van vissza, és mehetünk a szabadba sétálni, sportolni.
Ma készítettem chipset is és sütit is. Minden elfogyott...
💬Napi hírek:
- A kormány figyelmeztet, hogy a deeszkaláció során minden tevékenységet "biztonsági, önvédelmi és társadalmi távolodási körülmények között" kell elvégezni, és hogy "a maszkok otthonon kívüli használata erősen ajánlott, ha a társadalmi távolság nem garantálható. ”.
- Simón a kézfertőtlenítés javasolja a kesztyűzés helyett.
- 👪 Holnap az Egészségügyi Minisztérium kiad egy olyan rendeletet, amely meghatározza azokat a feltételeket, hogy május 2-án az állampolgárok sétálhassanak és fizikai tevékenységet végezzenek, és hogy "létrehozhasson valamilyen új kondicionálót a gyermekek távozására vonatkozóan". A gyerekek kijárási engedélyezésével össze kell hangolni.
📊 Statisztika
48 nap-2020.04.30., csütörtök
Már csak két nap van vissza, és mehetünk a szabadba sétálni, sportolni.
💬Napi hírek:
- A spanyol gazdaság történelmi 5,2százalékot süllyed a koronavírus miatt.
- Javaslatok érkeztek arra, hogy az egyes egészségügyi régiók szerint hajtsák végre a terveket, és ne a tartományokat vegyék figyelembe.
- Salvador Illa: "10 nappal ezelőtt megérkeztek a maszkok tömeggyártására szolgáló gépek ... Ezen a héten a gyártás már megkezdődött." Ami a maszkokat illeti, a kormány úgy véli, hogy városi és nagyvárosi tömegközlekedésben való felhasználásukat "erősen ajánlják" a deeszkaláció új forgatókönyve szerint.
- Tisztázódott a szombattól fennálló szabály. Reggel 6-10 között, és este 20-23 óra között lehet kimenni sétálni és sportolni az egy háztartásban élőknek a lakástól egy kilométerre. A gyerekek a szüleikkel 12-19 óra között mehetnek ki.
📊 Statisztika:
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése