Holnap végre ki lehet menni 6-10, illetve 20-23 óráig sétálni, sportolni a velünk egy háztartásban lévőkkel, a lakástól maximum 1 kilométerre. Holnap lesz 50 napja, hogy be vagyunk zárva.
Hihetetlen, hogy eljön ez a nap is, hogy kimehetünk. Addig is marad a nosztalgikus képnézegetés a csodálatos Spanyolországról.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése