Az utcánkon végig ment egy mentőkocsi, két mentős volt sárga védelmi ruhába beöltözve, fáradtak voltak, látszott. Egy házból tapsoltak nekik.
Ma voltam a hipermarketben. Kissé apokaliptikus élmény volt. Otthon eszkábáltam magamnak "maszkot".
A bejáratnál le kellett fertőtleníteni a kezem és kesztyűt húzni. Jó sok mindnet vettem, gumikesztyűn kívül minden volt, amit felírtam magamnak a kis listámra. Az esti taps nagyon hosszú volt, a zene még 20:45-ig szólt.
- 💬 Napi hírek:
- Pedro Sanchez: "Az adatok, minden óvatossággal, amelyet kifejezni tudunk, biztatóak. A fertőzés csúcsa elérte, és közel állunk a hanyatláshoz."
- Pablo Echenique: "Történelmi pillanatban élünk. Soha nem volt olyan igaz, mint ma."
- María José Sierra, az Egészségügyi Riasztási Koordinációs Központ igazgatóhelyettese: "Folytatjuk a csökkenő tendenciát. A napi növekedés 4%."
- A riasztási állapotot valószínűleg május 10-ig meghosszabbítják majd.
- A képviselõk kongresszusa csatlakozott a tapshoz az egészségügyi szakemberek elismeréseként a koronavírus elleni küzdelemben.
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése