Álmos völgy
Egy álmos völgyben járok,
és semmit sem látok.
Minden szellem már rég halott,
így semmi jót nem várok.
Haragszanak rám az angyalok,
mert köztünk élnek a démonok.
Haragszanak rám nagyon,
pedig nem én vagyok a gonosz.
Egy álmos völgy az otthonom,
bárhogyan is titkolom.
Ez a világom
kár is rá gondolnom.
/Ebergényi Anita verse/
Nincsenek megjegyzések:
Megjegyzés küldése